Марија Шарапова трола на Твитер: “Eј дечко, јас сум зад тебе”

Марија Шарапова забележува човек како чита сторија за неа во весник, и твита “Eј дечко, јас сум зад тебе“

Прочитај повеќе

GoGoAnime weathering with you gogoanime: Watch Black Clover Episode 55

AnimeTV anime tv darling in the franxx: Jujutsu Kaisen (TV) Episode 24