Весна Бејби Петрушевска им порачува на своите пријатели и непријатели…

[fblike] Драги мои пријатели и непријатели ,душебрижници ,хејтери ,тролаџии ,твитерџии ,фб политиколози ,херои зад тастатура ,сла… Posted by Vesn Bejbimama

Прочитај повеќе

Игор Џамбазов: Тоше и Јас

Ин Мемориам Што да се каже или напише за Тоше? Што не е кажано или напишано за Тоше? Или пак,

Прочитај повеќе

GoGoAnime watch anime dub: Attack on Titan Season 3 Episode 12

ANIMEFLIX banana fish animeflix: Attack on Titan Final Season Episode 16