Бон тонот нè учи за покојните сè најдобро да зборуваме

Бон тонот нè учи за покојните сè најдобро да зборуваме. Некои денес зборувајќи за покојниот Тито го прекршија бон тонот.

Прочитај повеќе

Ситуација

[fblike] Ја анализирам внимателно ситуацијата кај нас, и веднаш ми текнува на една стара, добра на другарот и маршал наш

Прочитај повеќе

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD

Website https://aniwatch.pro: Watch Dragon Half aniwatch Episode 2 dubbed anime

Website https://animeflv.uk: Watch Shenmue: The Movie animeflv Episode Full anime

Ebiten: Kouritsu Ebisugawa Koukou Tenmonbu OVA Episode Full

Player: https://player.me/gogoanimelol/about

Credly: https://www.credly.com/users/gogoanimelol/badges