Марио Гоце е чист МаЌедон. Прадедо му бил Хунза, прабаба му исто, ама сос пунџа.

[fblike] Не ќе да ме зачуди ако од ТВ С,лнце извадат ваква теорија: Марио Гоце е чист МаЌедон. Прадедо му

Прочитај повеќе

4Anime gleipnir 4anime: Watch Dr. Stone: Stone Wars Episode 10

AnimeTV watch anime dub: Watch Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. Episode 1 (https://animetv.cc/m/ZpeJ/ep-1)