Тамара има нова песна „Monsters“, се враќа на европската музичка сцена

По пауза од неколку месеци, нашата Тамара се враќа на европската музичката сцена со нова песна насловена како Monsters, со

Прочитај повеќе

Тамара: Фалиш друже. Во овие најсреќни денови од мојот живот, фалиш да го споделам тоа со тебе

Ми текнува на овој дел од концертот, кога се појавија Морал и кога Влатче беше највеќе свој додека пееше со

Прочитај повеќе

Тамара Тодеска – Довидување таго (Видео)

Музика и аранжман: Роберт Билбилов Текст: Игор Џамбазов Режија: Чедо Поповски Да, ти ја најде мојата среќа во житото. Ми

Прочитај повеќе

Website https://gogoanime.be: Watch Compiler 2 (Dub) gogoanime Episode Full the daily life of the immortal king gogoanime

Website https://animeheaven.pro: Watch Magical Girl Ore animeheaven Episode 12 animeheaven attack on titan

Website https://animeflix.nl: Watch Closers: Side Blacklambs animeflix Episode 6 animeflix mha

Website https://animedao.nl: Watch Fate/Zero Season 2 animedao Episode 12 animedao gintama

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/animefreakws/

Kissanimemx edublogs: https://kissanimemx.edublogs.org/