Технолошките гиганти застанаа во одбрана на Епл

Гугл, Фејсбук, Мајкрософт и Амазон планираат да го поддржат Епл во судскиот спор со ФБИ. Компаниите планираат здружено да застанат

Прочитај повеќе

Jujutsu Kaisen (TV) (Dub) (https://animefreak.ws/m/3XAB) Episode 9 at AnimeFreak anime freak site

Watch Cells at Work! CODE BLACK! Episode 4 (https://kissanimeonline.com/m/Jm98/ep-4) at website https://kissanimeonline.com tower of god kissanime