Подобро лежење отколку предолгото седење

Студиите покажале дека луѓето кои во просек гледале најмногу ТВ во текот од 8,5 години имале 61% поголем ризик од прерана смрт.

Прочитај повеќе

WCOStream: Di Gi Charat Nyo (Dub) anime episode 71 + 072 online free at https://wcostream.cc watch anime online

Watch The Stolen Lump Episode Old Folk Tales Remake

AnimeTV Watch english anime Online in HD for FREE

Website https://gogoanime.be: Watch Microid S gogoanime Episode 1 fairy tail gogoanime

Misterpoll: https://www.misterpoll.com/users/1280280

Folkd: https://www.folkd.com/user/animefreakws