Подобро лежење отколку предолгото седење

Студиите покажале дека луѓето кои во просек гледале најмногу ТВ во текот од 8,5 години имале 61% поголем ризик од прерана смрт.

Прочитај повеќе

Watch Beyblade Burst Gachi (Dub) Episode 52

WCOStream Watch anime online, English anime online HD

Princess Principal Crown Handler (https://animeflv.uk/m/VeG5) Episode Full

Now and Then, Here and There (Dub) Episode 13

Metooo: https://www.metooo.io/u/gogoanimebe

Cakeresume: https://www.cakeresume.com/me/animefreakws