Само на пцовки и лепење плакати мислам

Прошлиот вторник мозокот ми работеше 300 на саат, ќе пукнев па отидов кај првиот психијатар, некој Фројдист Му го кажав

Прочитај повеќе

4Anime persona 4 the animation anime: Watch Umibe no Étranger Episode Full

AnimeHeaven watch anime dub: Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. (https://animeheaven.pro/m/0r24) Episode 1