Подобро лежење отколку предолгото седење

Студиите покажале дека луѓето кои во просек гледале најмногу ТВ во текот од 8,5 години имале 61% поголем ризик од прерана смрт.

Прочитај повеќе

The Wonderful Wizard of Oz (Dub) (https://4anime.biz/m/zpNr) Episode 52

AnimeTV Watch Anime Online | AnimeTVStreaming Anime Episodes

AnimeHeaven: RWBY (Dub) anime episode 106 online free at https://animeheaven.pro dragon ball super anime heaven

AnimeDao Watch anime online, English anime online HD

Android libhunt: https://android.libhunt.com/u/animefreakws

Metooo: https://www.metooo.io/u/animefreakws