Вчера стојам пред еден банкомат и си викам у себе

Вчера стојам пред еден банкомат и си викам у себе: “Глеј до дека стигна парната машина бе, мајку и јебем

Прочитај повеќе

Живееш у мал град. Зимаш 250 евра плата. Пцуваш мајки на се шо мрда пошто не ја бива…

Живееш у мал град. Зимаш 250 евра плата. Пцуваш мајки на се шо мрда пошто не ја бива, нема се

Прочитај повеќе

Живееш у мал град. Зимаш 250 евра плата. Пцуваш мајки на се шо мрда пошто не ја бива…

Живееш у мал град. Зимаш 250 евра плата. Пцуваш мајки на се шо мрда пошто не ја бива, нема се

Прочитај повеќе

Zatch Bell! (https://kissanime.mx/m/LWV3) Episode 150

Website https://animepahe.cc: Watch Digimon Adventure tri. Reunion animepahe Episode Full anime to watch

TwistMoe: Battle Spirits: Double Drive anime episode 44 online free at https://twistmoe.net anime to watch

Website https://4anime.biz: Watch Sakamoto Desu ga? Special 4anime Episode Full persona 4 the animation funimation

Forum yealink: http://forum.yealink.com/forum/member.php?action=profile&uid=161570

Cutt: https://cutt.us/0pJAI