Ем вежбате, ем Ви плаќаат за тоа

Како ви се допаѓа идејата да заработувате дури вежбате? [dropcap]„Ч[/dropcap]екорите се пари“, е мотото на Sweatcoin. Доколку ви е потребна мотивација

Прочитај повеќе

Аларм за селфи

Во време кога селфи фотографиите се веќе секојдневен дел од комуникацијата, беше прашање на време кога ќе следат првите изуми поврзани со оваа практика.

Прочитај повеќе

Паметните Телефони Убиваат, Зарем Не?

[fblike] Секој кој поседува мобилен телефон треба да ја научи оваа лекција Момчето има 24 години, сака да слуша музика

Прочитај повеќе

AnimeDao: Gibiate anime episode 12 online free at https://animedao.nl animedao seven deadly sins

AnimeHeaven: One Piece: Heart of Gold anime episode Full online free at https://animeheaven.pro dubbed anime

Website https://animebee.to: Watch Wings of the World animebee Episode 16 kissanime

4Anime: Soul Link Special anime episode 1-a online free at https://4anime.biz watch anime online

Player: https://player.me/animefreakws/about

Soundcloud: https://soundcloud.com/animeflixnl