Џон Клиз: Го живееме орвеловиот роман „1984“

[fblike] Политичката коректност го носи современото општество директно во светот на романот „1984“ на Орвел, вели Џон Клиз. Клиз изјавил

Прочитај повеќе

Yashahime: Princess Half-Demon (https://animeheaven.pro/m/oyJo) Episode 15 at website https://animeheaven.pro. See more attack on titan anime heaven

The Misfit of Demon King Academy (Dub) (https://gogoanime.be/m/OJOk) Episode 13 at website https://gogoanime.be. See more gogoanime god of highschool