Снегот во Русија се чисти слично како кај нас (Видео)

Вака се чисти снегот во Русија, возачите имаат дури и “сејфти кар” како на трките на Формула 1.

Прочитај повеќе

AnimeTV anime tv animania: Watch Hunter x Hunter (Dub) Episode 139 (https://animetv.cc/m/zgAR/ep-139)

4Anime persona 4 animation reddit: Umibe no Étranger (https://4anime.biz/m/92J4) Episode Full