За сите што “паѓаа во несвест” од рекламата на “Златен Даб”

[fblike] Хајнекен ја доби наградата “Кански лавови”за време на 62-то издание на  фестивалот на креативност кој се одржа во 2015

Прочитај повеќе

Погледнете ги 15-те реклами од Супер Боул (Видео)

15 години скап маркетинг 15 години скап маркетинг BMW, ‘Newfangled Idea’  [youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=f46Eqd3jyIk[/youtube] T-Mobile, ‘#KimsDataStash’  [youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=WzQ6a2UKlGM[/youtube] Bud

Прочитај повеќе

Што е Маркетинг? Дечково ни објасни совршено

[fblike]   1. Здогледуваш прекрасна девојка на забава. И се приближуваш и и велиш “Јас сум многу богат. Омажи се

Прочитај повеќе

АЈДЕ ПОЛЕКА: Дечки, учете политички маркетинг од Црна Гора

 Реклама на Социјалистичка Народна Партија на Црна Гора (СНП) [youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=escHnlRVd_s[/youtube]

Прочитај повеќе

AnimeFreak: On Your Mark (Dub) anime episode Full online free at https://animefreak.ws vinland saga animefreak

Website https://gogoanime.be: Watch Saber Marionette R (Dub) gogoanime Episode 3 dubbed anime

Website https://animebee.to: Watch Ensemble Stars! Recap Special animebee Episode Full anime stream

AnimeDao: The World YAMIZUKAN anime episode 13 online free at https://animedao.nl fruits basket animedao

Bonanza: https://www.bonanza.com/users/49871155/profile

Goodreads: https://www.goodreads.com/user/show/136163813-kissanimemx