„Thunderstruck“ на AC/DC помага во правење лекови против рак

Песната „Thunderstruck“ од познатата рок група наводно го подобрува дејството на лековите наменети за борба против ракот, вели едно ново

Прочитај повеќе

4Anime boku no hero academia 4anime: TONIKAWA: Over the Moon For You Episode 12

GoGoAnime haikyuu gogoanime: That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Episode 12