Весна Петрушевска: Не сте сами на овој свет

Благодарност, опуштање и дарување исклучително добро делуваат на вашето расположение. Отвoрање кон самите себеси и размислување за тоа што се

Прочитај повеќе

Немој денес да не си се насмеала! – Весна Петрушевска

Веќе седма година одам на одмор со децата сама и со нашите кучиња –  на број се четири или во

Прочитај повеќе

Watch Hero Return Episode 4 (https://kissanimeonline.com/m/vK3Z/ep-4) at KissAnime kissanime mobile

The Seven Deadly Sins: Revival of the Commandments (Dub) Episode 24 at Funimation sword art online funimation