Кендел Џенер Ново Лице Во Кампањата На Келвин Клајн

[fblike]Рекламната кампања #mycalvins По потпишувањето на договорот со куќата Келвин Клајн, младата  Џенер се појави и како заштитно лице на кампањата

Прочитај повеќе

ANIMEFLIX Watch english anime Online in HD for FREE

Azumanga Daioh: Gekijou Tanpen (Dub) Episode Full

Website https://animedao.nl: Watch Sword for Truth (Dub) animedao Episode Full watch anime

Website https://4anime.biz: Watch Galaxy Devastator 4anime Episode 12 4anime death parade

Giveffect: https://www.giveffect.com/users/1026728-animefreak

Gogoanimebe website2: http://gogoanimebe.website2.me/