Канје, жити Бога не го препевај Боуви

Илјадници луѓе потпишаа петиција во обид да го спречат Канје Вест да сними трибјут албум за Дејвид Боуви. Петицијата моментално

Прочитај повеќе

Многу луѓе уживаа во оваа споредба помеѓу пеењето на Канје Вест И Фреди Меркјури

 Кој ја пее “Bohemian Rhapsody” подобро?  [youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=bzNXfsJRijg[/youtube] .

Прочитај повеќе

Website https://animepahe.cc: Watch Fake animepahe Episode Full free anime

ANIMEFLIX: Ride Back anime episode 12 online free at https://animeflix.nl animeflix bleach

AnimeFLV: Azur Lane: Bisoku Zenshin! anime episode 12 online free at https://animeflv.uk gogoanime

Watch Sakura Wars: The Movie Episode Full

Webtoolhub: https://www.webtoolhub.com/profile.aspx?user=42267145

Soundcloud: https://soundcloud.com/animeflixnl