Кока-Кола креираше држач за салфетки со вградена 360 степени камера (Видео)

Во ресторан во Шпанија поставена е 360 видео камера во држач за салфетка со која луѓето можат да се поврзат

Прочитај повеќе

TwistMoe: The Closet anime episode Full online free at https://twistmoe.net teist moe

AnimeFLV: Dorami & Doraemons: Robot School's Seven Mysteries anime episode Full online free at https://animeflv.uk english anime

Website https://animetv.cc: Watch Tough Guy! animetv Episode Full - RAW 2 anime tv

4Anime: BanG Dream! 2nd Season (Dub) anime episode 13 online free at https://4anime.biz tower of god 4anime

Exercism: https://exercism.io/profiles/kissanmiemx

Fr quora: https://fr.quora.com/profile/gogoanimelol/answers/published