Подобро од оригиналот: “Despacito Chicken Version” (Видео)

Гуменава кокошка  ја пее уште подобро од оригиналот… Despacito Chicken VersionCredit: Franco Muñoz Posted by Кројачот од Панама on Saturday,

Прочитај повеќе

Еден Човек, 90 Инструменти (Видео)

[fblike] YouTube-рот Joe Penna, кој на својот канал  Mystery Guitar Man,  има нешто помалку од три милиони следбеници, ја отсвири познатат песна

Прочитај повеќе

Гласот На Боб Марли Повторно Роден (видео)

[fblike] Реинкарнација на Боб Марли… [youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=3B8uBkM6CiQ[/youtube]

Прочитај повеќе

ВИДЕО: Yana & Darko – Fragile (Sting Cover)

[fblike]Шо би рекла Јана: “Добаρ ден. Јас и Даρκо напρавивме κавеρ од Fragile”.  Ѕиρнете го и запρатете breaking news моменат.

Прочитај повеќе

Love Live! Superstar!! (https://animefreak.ws/m/EZKe) Episode 5

Website https://animepahe.cc: Watch KimiKiss: Pure Rouge animepahe Episode 24 anime to watch

AnimeKisa Watch anime online, English anime online HD

Website https://4anime.biz: Watch Dragon Ball Z: The Return of Cooler (Dub) 4anime Episode Full hotarubi no mori e 4anime

Rapidapi: https://rapidapi.com/user/kissanimemx

Kenhsinhvien: https://kenhsinhvien.vn/wall/animefreakws.1087747/#about