ЛОЗА: Сè ќе си дојде на свое место (Џамбо интервју со Емилија и Игор)

[fblike] Моето прво интервју. Пет-шест прашања и..толку. На крајот сфатив, ама кога веќе беше доцна. Јас сум му предгрупа на

Прочитај повеќе

Глувченце мило, кај си се скрило?

[fblike] Она кога ќе те изработат ко бавча. Хомо-сапиенсите мора да замешаат прсти на крај… #RatoMaloqueiro #Camuflado #RatoLoko Posted by Lokosom

Прочитај повеќе

Порака до сите Хомо-Сапиенси

Кога спијам, барем сум сигурна дека нема да ве гледам будни… Оти кога сте будни, тогаш сте најопасни…  

Прочитај повеќе

Илјада Планети

[fblike]И ние сме тука, ви текнува? Не сте нормални, мои мили и никогаш не прежалени хомо-сапиенси… па, вака ли ќе

Прочитај повеќе

Коефициент на глупавост

View this post on Instagram Го гледам газдава мој и донесувам конечен заклучок. Поглупав хомо-сапиенс со толку голем коефициент на

Прочитај повеќе

Tokyo Revengers (Dub) Episode 14

Website https://gogoanime.be: Watch Minami-ke Tadaima gogoanime Episode 13 gogoanime twitter

TwistMoe: Mazinger Edition Z: The Impact! anime episode 26 online free at https://twistmoe.net watch anime dub

Watch anime online for free at AniWatch watch anime free

Myanimelist: https://myanimelist.net/profile/animeflixnl

Dogforums: https://www.dogforums.com/members/animefreakws.320823/#about