Утринско кафе со Отец Пимен

Отец Пимен Уште во ’98 престанав да пијам кафе поради алергичноста на кофеин и кафето го заменив со утрински чај.

Прочитај повеќе

AniWatch animes online: Dr. Stone: Stone Wars Episode 11

4Anime blood c 4anime: Watch Hori-san to Miyamura-kun Episode 2