Отец Пимен: Беше тоа убав весник. Сум го читал со радост. Штета што дојдовме до тоа ‘беше’.

Беше еден од првите весници кои ја започнаа хајката против монаштвото. Нè обвинуваа за сè и сешто. Дневник пишуваше и

Прочитај повеќе

KissAnime promare kissanime: Banana Fish (https://kissanimeonline.com/m/wOvV) Episode 24

4Anime sword art online 4anime: So I'm a Spider, So What? Episode 14