„Дигитален детокс“ за намалување на стресот

Доколку сте едни од оние коишто постојано го проверуваат својот телефон, знајте дека оваа навика може да ви го наруши

Прочитај повеќе

За сите мајки што напорно работат (Видео)

Во борбата за обезбедување подобар живот за нивните деца, повеќето мајки многу напорно работат и немаат време за ништо друго. Но сепак, од петни

Прочитај повеќе

Ерик Равело: Децата Се Распнати

[fblike]          Самото име на проектот ‘Недопирливите’ (‘Лос Intocables’) укажува на накарадениот систем во кој живееме Ерик

Прочитај повеќе

Animepahe Watch anime online, English anime online HD

Watch Free! Movie 2: Timeless Medley - Yakusoku Episode Full

AnimeFreak Watch anime online, English anime online HD

AnimeHeaven: H2O: Footprints in the Sand anime episode 12 online free at https://animeheaven.pro animeheaven attack on titan

Ko-fi: https://ko-fi.com/animeflixnl

Plimbi: https://www.plimbi.com/author/41425/animefreakws