Секс без обврски може да доведе до депресија (Видео)

Помладите луѓе кои се впуштаат во секс без обврски почесто може да ги почувствуваат симптомите на депресија, покажува една нова студија.

Прочитај повеќе

ANIMEFLIX animeflix free: Watch My Hero Academia 3 Episode 11 (https://animeflix.nl/m/0jze/ep-11)

AnimeDao watch anime dub: Watch Black Clover (Dub) Episode 24 (https://animedao.nl/m/jmEN/ep-24)