Почина Аријан Дема – Љани

  Еден од најдобрите македонски гитаристи Аријан Дема почина на 59-годишна возраст. во Скопје. Беше член на бендовите ПУ, ЛЕВА

Прочитај повеќе

AnimeFreak bleach animefreak: Watch Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen Episode Preview

4Anime my hero academia 4anime: Watch Hunter x Hunter (Dub) Episode 47 (https://4anime.biz/m/0jmD/ep-47)