101 метла за поранешната девојка

А сега, вест за најголемиот џентлмен на Балканот. Еден анонимен земунец наместо рози, на поранешната девојка и подарил метли. Поточно,

Прочитај повеќе

AnimeDao animedao one punch man: Watch Horimiya Episode 2 (https://animedao.nl/m/63xM/ep-2)

4Anime 4anime safe: Watch JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable Episode 31 (https://4anime.biz/m/kx5/ep-31)