Што значи да си популарен на социјалните мрежи?

Да си популарен на Твитер или на Фејсбук е исто како да имаш најголемо куре у градинка.

Прочитај повеќе

WCOStream mickey and the roadster racers wcostream: Black Clover (Dub) (https://wcostream.cc/m/WdLr) Episode 149

GoGoAnime tower of god gogoanime: Watch DARLING in the FRANXX (Dub) Episode 14