Тери Ричардсон им “барал” на манекенките

Гледајќи го прикажаново видео, попрво би се рекло дека е обратно, т.е дека манекенките му “бараат” на славниот фотограф Тери

Прочитај повеќе

AnimeDao attack on titan animedao: Watch The Promised Neverland Season 2 Episode 5.5 Episode Full (https://animedao.nl/m/nXJK/ep-1)

AniWatch dubbed anime: Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!! Episode 3