На денешен ден: Панчев, Sвезда…Шампиони

Црввена Sвезда на денешен ден во 1991 стана европски фудбалски шампион… Нашиот Дарко Панчев го постигна решавачкиот гол за победата од 5 :

Прочитај повеќе

KissAnime kissanime monster: Kaguya-sama: Love is War Season 2 (https://kissanimeonline.com/m/vKKV) Episode 12

AnimeDao your name animedao: Dragon Ball Z (Dub) Episode 291