Игор Џамбазов и Гуру Харе Бенд приредија концерт за паметење во Делчево

Пред неколкуилјадна публика од Делчево, но и од соседните општини, познатиот музичар и шоумен Игор Џамбазов заедно со бендот на

Прочитај повеќе

Нема Кој Да Плати

[fblike] Три еспреса и бонаква  Мојот прв и последен охридски блуз. Напишан во собата бр. 3 во хотелот „Американо“, на

Прочитај повеќе

AnimeHeaven attack on titan anime heaven: My Hero Academia 2 (Dub) Episode 25

KissAnime anime stream: Watch Attack on Titan Season 2 (Dub) Episode 8