Маестро

Денес татко ми Џамбаз полни 80 години. Долго време се мислев што да напишам во таа чест, па ми текна

Прочитај повеќе

4Anime persona 4 the animation english: JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub) (https://4anime.biz/m/A550) Episode 39

WCOStream dubbed anime: Watch Banana Fish Episode 18 (https://wcostream.cc/m/6yen/ep-18)