Фчерашни Новости – Сезона 3, Епизода 5 (Видео)

[fblike] Како за „Фчерашни новости“, овојпат работите први ги дознаа. Веднаш по завршувањето на вториот круг на локалните избори ја

Прочитај повеќе

Фчерашни Новости – Епизода 2 (Видео)

Доколку не ги гледавте Фчерашни Новости, еве ви ги овде…сервирани на тацна   [button color=”#fff” background=”#3A1B5A” size=”large” src=”http://majkatiitatkoti.com/objavi/fcerasni-novosti-epizoda-1/”]Можеби сте ја

Прочитај повеќе

Фчерашни Новости – Епизода 1 (Видео)

Доколку не ги гледавте Фчерашни Новости, еве ви ги овде…сервирани на тацна [button color=”#fff” background=”#3A1B5A” size=”large” src=”https://youtu.be/MYVdBbMv_fA”]Погледнете ја втората епизода

Прочитај повеќе

Нова сезона на „Фчерашни новости“

Првата епизода гледајте ја на 20 ноември во 19:10 часот на Телма Почнува втората сезона на сатирично-хумористичната емисија „Фчерашни новости“.

Прочитај повеќе

AnimeHeaven animeheaven attack on titan: Watch Dr. Stone Episode 12

GoGoAnime gogoanime: Watch Death Note (Dub) Episode 30 (https://gogoanime.be/m/dJrX/ep-30)