Во првата секунда од Новата Година

Уште не е зима а времето сепак не ни штима. Сакате да одиме во лов на пеперуги и на ретки

Прочитај повеќе

AnimeDao nisekoi animedao: Watch Fairy Tail (Dub) Episode 133 (https://animedao.nl/m/wp8k/ep-133)

AnimeFreak anime: Watch Hori-san to Miyamura-kun Episode 4 (https://animefreak.ws/m/QWE8/ep-4)