Зошто водата има рок на траење?

Флашираната вода се продава со рок на траење на амбалажата, но тоа не значи дека таа не е добра за пиење по истекот на означениот датум на шишето

Прочитај повеќе

Animepahe: Six God Combination GodMars: The Movie anime episode Full online free at https://animepahe.cc kissanime

Himeyuri Episode Full

AnimeFLV: Today's Menu for the Emiya Family anime episode 13 online free at https://animeflv.uk animeflv

GoGoAnime: TV Yarou Nanaana: Wakuwaku Doukutsu Land anime episode 24 online free at https://gogoanime.be gogoanime list

Pokerinside: http://www.pokerinside.com/profiles/view/435091

Magcloud: https://www.magcloud.com/user/animefreakws