Женски рулет – четврти дел

[button color=”#000″ background=”#fff” size=”large” src=”http://majkatiitatkoti.com/objavi/zenski-rulet-tret-del/”]Прочитајте го третиот дел[/button] „Леле не ми се верува дека одиме на девојачко кај Тања!“ –

Прочитај повеќе

Женски рулет – трет дел

[button color=”#000″ background=”#fff” size=”large” src=”http://majkatiitatkoti.com/objavi/zenski-rulet-vtor-del/”]Прочитајте го вториот дел[/button] „Вечер сме кај Тања на роденден, само да те информирам,“ – рече

Прочитај повеќе

Женски рулет – втор дел

[button color=”#000″ background=”#fff” size=”large” src=”http://majkatiitatkoti.com/objavi/zenski-rulet-prv-del/”]Прочитајте го првиот дел[/button] Наредниот ден Кире се разбуди со страшна главоболка. Само што ги отвори

Прочитај повеќе

Романот „Исповеди на еден психотичен ум” ја освојува публиката

По одличната промоција на 8-ми април во Speakeasy која први ја најавивме, и успешните дружби со обожавателите на Саемот на

Прочитај повеќе

Зошто не одиме напред како нација?

[fblike] Зошто не одиме напред како нација:-Секој секому става сопки и сите си се конкуренција-Квалитетот се девалвира, медиокр… Posted by

Прочитај повеќе

WCOStream watch anime: Death Note (https://wcostream.cc/m/GXJ) Episode 37

AnimeFreak animefreaks official website: My Hero Academia 3 (https://animefreak.ws/m/0yX1) Episode 25