Сплетете преубав шал за само 20 минути!

Сакате да ви е топло во овие студени зимски денови, но исто така сакате да бидете и оригинални? Погледнете го видеото

Прочитај повеќе

Модерен стан од 42 квадрати кој ќе ве воодушеви!

Практичен, модерен, шик, креативно ќоше во кое ќе се заљубите! Со оглед на тоа дека се работи за 42 квадрати

Прочитај повеќе

ANIMEFLIX animeflix dr stone: Watch That Time I Got Reincarnated as a Slime Episode 18

AnimeDao anime online: Watch Hori-san to Miyamura-kun Episode 2 (https://animedao.nl/m/ZRNx/ep-2)