Како Фејсбук Краде Милијарди Видео Прегледи

[fblike] Фејсбук објави дека има 8 милијарди видео прегледи на ден, бројка што е направена од лаги, мамење и кражба.

Прочитај повеќе

GoGoAnime sites like gogoanime: Watch DARLING in the FRANXX Episode 4

ANIMEFLIX watch anime free: Watch Attack on Titan (Dub) Episode 13 (https://animeflix.nl/m/zL08/ep-13)