Немој денес да не си се насмеала! – Весна Петрушевска

Веќе седма година одам на одмор со децата сама и со нашите кучиња –  на број се четири или во

Прочитај повеќе

Весна Бејби: Јована ми пиша пред малку… има 11 години, напишала книга “Тајните од моето срце “на Браево писмо, ме покани на промоција

[fblike] Јована ми пиша пред малку… има 11 години , напишала книга “Тајните од моето срце “на Браево писмо ,

Прочитај повеќе

Весна Бејби: Ете зошто сме сите болни, вирозни и грипосани, знаев!

Ете зошто сме сите болни , вирозни и грипосани,знаев ! Само не знаев дека цела држава има недостаток од доленаведеното✔️

Прочитај повеќе

Глумците пеат: МНТ прoслава (Видео)

МНТ прослава… #mnt #igordzambazov #vesnapetrusevska #livemusic #live #music #skopje #macedonia A video posted by Мајка Ти и Татко Ти (@majkatiitatkoti)

Прочитај повеќе

Трофеј за Бејби…

„Сите ние мислиме дека Весна Петрушевска-Бејби ја знаеме, но откако ќе ја прочитате книгата ќе сфатите дека воопшто не сме

Прочитај повеќе

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz

AniWatch: Wizardry anime episode Full online free at https://aniwatch.pro aniwatch.me

Watch Fate/Grand Order: Himuro no Tenchi - 7-nin no Saikyou Ijin-hen Episode Full

Website https://gogoanime.be: Watch Problem Children Are Coming from Another World, Aren`t They?: The Hot Spring Fun Trip (Dub) gogoanime Episode Full boku no hero academia gogoanime

Cdprojekt: https://www.cdprojekt.com/pl/forums/users/gogoanimelol/

Drupalgovcon: https://www.drupalgovcon.org/user/45761