Еден ден ќе одговарате сите вие што ни ја земавте младоста

Имам 28 години, за мене паметам најверојатно од некои 4-5 години. Не баш добро, ама се сеќавам на војната во

Прочитај повеќе

Игор Џамбазов: Татко Ми Уште Ме Кара Што Не Сум Облекол “Монтка”

[fblike] Актер, водител, писател, шоумен, хуманист, човек кој сака луѓе. Можеби ова е премалку за да се опише ликот и

Прочитај повеќе

Watch Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? III Episode 2 at website https://crunchyrollfree.com crunchyroll premium account 2020

Watch My Hero Academia 3 (Dub) Episode 3 (https://animeheaven.pro/m/rKyQ/ep-3) at website https://animeheaven.pro animeheavenru