30 години од легендарната ”Бушава Азбука”

Триесет и втората епизода се состоеше од грешките при снимањето на серијата Легендарното ремек-дело во режија на Слободан Унковски и по сценарио

Прочитај повеќе

AnimeDao the daily life of the immortal king animedao: Bleach (Dub) Episode 366

AnimeFreak boku no hero academia animefreak: Watch How Not to Summon a Demon Lord Ω Episode 1 (https://animefreak.ws/m/Lbop/ep-1)