Мурал од Банкси се појави во Бристол

Нов мурал на најпознатиот уличен уметник Банкси се појави во Бристол Насликаниот ѕид на основното училиште Bridge Farm во Бристол Банкси

Прочитај повеќе

Watch The Day I Became a God Episode 11 (https://gogoanime.be/m/DNVN/ep-11) at website https://gogoanime.be gogoanim3

Horimiya Episode 2 at website https://funimationfree.com funimation heroes rising