Фчерашни Новости – Епизода 16 (Видео)

Доколку не ги гледавте Фчерашни Новости, еве ви ги овде…сервирани на тацна Следете ги Фчерашни Новости на:  Фејсбук , Инстаграм  и Јутјуб 

Прочитај повеќе

Фчерашни Новости – Епизода 2 (Видео)

Доколку не ги гледавте Фчерашни Новости, еве ви ги овде…сервирани на тацна   [button color=”#fff” background=”#3A1B5A” size=”large” src=”http://majkatiitatkoti.com/objavi/fcerasni-novosti-epizoda-1/”]Можеби сте ја

Прочитај повеќе

Фчерашни Новости – Епизода 1 (Видео)

Доколку не ги гледавте Фчерашни Новости, еве ви ги овде…сервирани на тацна [button color=”#fff” background=”#3A1B5A” size=”large” src=”https://youtu.be/MYVdBbMv_fA”]Погледнете ја втората епизода

Прочитај повеќе

Нова сезона на „Фчерашни новости“

Првата епизода гледајте ја на 20 ноември во 19:10 часот на Телма Почнува втората сезона на сатирично-хумористичната емисија „Фчерашни новости“.

Прочитај повеќе

AniWatch aniwatch: Watch Attack on Titan Season 3 Episode 8

AnimeDao ahiru no sora animedao: Banana Fish Episode 24