На Денешен Ден…

[fblike] До ден денешен, концертот не е емитуван на телевизија. На денешен ден, пред точно две години, го одржав мојот

Прочитај повеќе

Attack on Titan Season 3 Part 2 (https://animefreak.ws/m/29oK) Episode 10 at website https://animefreak.ws animefreak chatango

The Irregular at Magic High School: Visitor Arc (Dub) (https://animeheaven.pro/m/Xk6Z) Episode 9 at AnimeHeaven dr stone anime heaven