Band Aid 30 промоција на X Factor: Видео кое ќе ви го скрши срцето

По 30 години од првото објавување, Sir Bob Geldolf ги собра најдобрите светски музичари за снимањето на песната чиј приход

Прочитај повеќе

WCOStream wcostream close enough: Watch Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Episode 9

ANIMEFLIX animeflix the promised neverland: Watch Attack on Titan Episode 24 (https://animeflix.nl/m/Wm/ep-24)