Поетски книги се, да…книгите на Џовани

Здраво ноќни птици и ранобудни пилиња Ова е само најава дека книгите на Џовани (некои од вас го знаат и

Прочитај повеќе

KissAnime kissanime plus: Watch Bleach (Dub) Episode 181 (https://kissanimeonline.com/m/vZaq/ep-181)

AnimeFreak animefreak hunter x hunter: Watch That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Episode 4 (https://animefreak.ws/m/W5o4/ep-4)