Исчезнатата Гитара На Џон Ленон Продадена За 2.4. Милиони Долари

[fblike]Исчезна во далечните 60-ти години Акустичната гитара на легендарниот Џон Ленон на која одсвирил некои од најпопуларните хитови, беше продадена на

Прочитај повеќе

Битлси Од Тесто

[fblike] Сакаш палачинка со ликот на Пол, Џорџ, Ринго или можеби да личи на Ленон… [youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=4CPkRRFa2Pg[/youtube]

Прочитај повеќе

Watch Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu: Shin Henshuu-ban Episode 10 at Funimation funimation dragon ball super

My Hero Academia Episode 13 at website https://gogoanime.be gogoanime kiss