Новата бела “колиба” на Ердоган од пола милијарда евра

Претседателската палата во Турција ќе кошта 615 милиони долари, а Ердоган наскоро ќе добие и нов авион. Новиот претседателската палата

Прочитај повеќе

AnimeDao anime websites: Watch Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen (Dub) Episode Preview (https://animedao.nl/m/Q0np/ep-1)

AnimeHeaven watch anime free: Watch Attack on Titan Season 2 (Dub) Episode 7 (https://animeheaven.pro/m/QkoW/ep-7)