Мурал од Банкси се појави во Бристол

Нов мурал на најпознатиот уличен уметник Банкси се појави во Бристол Насликаниот ѕид на основното училиште Bridge Farm во Бристол Банкси

Прочитај повеќе

Ја Сфаќаме ли Новата Порака На Банкси?

[fblike]Уметнички активизам во Газа Банкси со својата уметност одлучи да ја обои Газа со цел да привлече внимание на регионот

Прочитај повеќе

Watch Yosuga no Sora Episode 9 (https://gogoanime.be/m/vVY/ep-9) at GoGoAnime assassination classroom gogoanime

Watch My Hero Academia 3 (Dub) Episode 2 at Crunchyroll crunchyroll premium account reddit 2020